Archive

Archive for the ‘Варта гумору’ Category

Анекдоти МедіаВарти власного виробництва на суспільно-політичну тематику

січня 24, 2012

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко на прес-конференції сказав, що вибухові пристрої, які спрацювали у Дніпропетровську, були саморобні.
- А конкретніше…? – поцікавилися журналісти.
- Ну ті, що ми самі зробили, власноруч, – пояснив міністр.

***

Наш УРКА – самых гнусных правил:
Когда не в шутку занемог,
Пугать всех терроризмом стал он
И хуже выдумать не смог

/А.С. Заряжай-Пушкин/

***

Наступного дня після серії вибухів, Янукович прибув до Дніпропетровська.
- Якби ж ви вчора до нас завітали -  поремствували городяни, зустрічаючи Віктора Федорича, – по вокзальній площі пройшлися б, до Оперного на трамваї під’їхали б.

***

Голова СБУ Калінін доповідає Януковичу про вибухи в Дніпропетровську:
- Произошло четыре взрыва.
- Шкода що так сталося… – зітхає Віктор Федорич, – мало ж бути п’ять.

***

Янукович проти блондинок. Як стало відомо, Віктор Федорович візьме участь в телевікторині “Хто ти проти блондинок”. Заради врівноваження шансів сторін на перемогу оголошено набір учасниць серед вихованок спеціалізованих закладів для осіб з вадами інтелекту та затримкою розвитку. Запитання традиційно стосуватимуться галузей літератури, географії, історії та загальної ерудиції.

***

Президент Янукович висловив занепокоєння з приводу нестачі в організмах українців йоду, що негативним чином відбивається на здоров’ї, зокрема призводить до зниження пам’яті та інтелекту. На підтвердження, в якості прикладу згубних наслідків йододефіциту громадян України Віктор Федорович назвав самого себе, а також сам факт обрання його президентом.

***

- Чому в справі проти Юрія Луценка прокуратура просила суд призначити обвинуваченому термін покарання, який є значно коротшим за передбачений інкримінованою підсудному статтею – 4,5 років замість 7-12-ти?
- Це сталося внаслідок урахування держобвинуваченням пом’якшуючої для екс-міністра обставини, а саме – відсутності в його діях складу злочину як такого.

***

Спеціальною резолюцією ПАРЄ, затвердженою європарламентаріями абсолютною більшістю голосів, президент Янукович був названий “межигорським ананасом“.

Українське МЗС розцінило таку резолюцію черговою й блискучою перемогою України на євроінтеграційному напрямку, а також схарактеризувало її цілковито виваженою і збалансованою.

Міністерство вбачає в ній позитивний сигнал нормалізації діалогу між ЄС та Україною.

“Ананаси в Межигір’ї Януковича такі самі, як і в Європі, отже це свідчення того, що країна впевнено наближається до європейських стандартів”, – прокоментували у відомстві.

***

В Україні розгорнулася дискусія, чого більше заслуговує Янукович за своє правління: прижиттєвого пам’ятника чи посилання  до біса.

В підсумку, заради національної консолідації та об’єднання українців було вирішено спорудити скульптуру глави держави в повний зріст, що впевнено крокує вперед, з написом на постаменті: “Президент України Віктор Федорович Янукович йде до біса“.

***

В адміністрації президента розробляють законопроект, згідно з яким, тих українців, хто не буде публічно ридати й побиватися (як північні корейці за померлим вождем Кім Чен Іром) через заляпані фарбою бігборди Януковича, каратимуть так само як громадян КНДР – від штрафів до ув’язнення.

***

- Що означає європауза Януковича?
- Те, що Віктор Федорович вагітний євразійським союзом.

***

- Чому за весь час президентства Януковича Україна жодного разу не відчула від його правління оргазму?
- Тому що Віктор Федорович все робить через *опу…

***

Традиційне вітання Януковича, коли він машить розведеними в боки руками на рівні плечей – це спеціальний знак попередження опозиції, який означає: “на тих, хто не згоден зі мною, нашлю “Беркут”.

***

Радниця президента України Ганна Герман категорично відкинула закиди в плагіаті на адресу глави держави в зв’язку з появою двотомника  “Війна і мир” авторства Януковича В.Ф. Ідентичний зміст з іншим відомим класичним твором російської літератури Ганна Миколаївна пояснила тим, що це не  Віктор Федорович запозичив у Льва Миколайовича, а навпаки.
(“Герман каже, що Янукович не списував – списали у ньогоhttp://www.pravda.com.ua/news/2011/09/2/6553948/)

***

- Виктор Федрович, а какие у вас были любимые школьные предметы?
- Понятное дело – те, которые, как говорится, плохо лежали. Да и не только в школе…

***

- Виктор Федорович, а какие у вас были любимые предметы в школе?
- Ну как какие… Как и у многих тогда мальчишек, те, что были всегда под рукой: рогатка, сигареты, ножик. Я всегда ими с удовольствием пользовался.

***

Після затримання “на гарячому” голови Держфінпослуг, лідера Союзу Лівих Сил Василя Волги за півмільйоний хабар, нарешті стало досконало відомо значення слова “ліві” в назві очолюваної ним партії.

***

Екс-учасниця “ВІА ГРА” Віра БРЕЖНЄВА оголосила про розірвання шлюбу з нинішнім чоловіком і повідала про намір вийти заміж за наступного залицяльника, з яким таємно зустрічається вже тривалого часу. Зміниться і прізвище співачки. Незабаром вона стане АНДРОПОВОЮ.

***

Після нещодавно відкритого сорокакілометрового мосту, в Китаї на честь 90-річчя Компартії запустили новий багатогабаритний автобус, спеціально створений для міжміського сполучення.

Його особливість в тім, що завдяки своїй довжині, для того, аби дістатися потрібного пункту, пасажирам взагалі не доведеться нікуди їхати. Для цього їм достатньо буде пройти по салону транспортного засобу: від задніх дверей на зупинці посадки до передніх на кінцевій точці маршруту.

Варта гумору , , , , , , , , , , , , , ,