Home > Новини > Російській опозиції: ставте, хлопці, Україні могорич. За гостювання на українському ТБ

Російській опозиції: ставте, хлопці, Україні могорич. За гостювання на українському ТБ

березня 11, 2012

З ефіру українських ток-шоу ніяк не сходить тема президентських виборів в Російській Федерації. Міцно тримається там вже котрий тиждень поспіль. По всіх центральних каналах. Вона знову і знову стає предметом прискіпливого розгляду наших й російських експертів, політиків, громадських діячів.

При цьому на українському телебаченні отаборилися полпреди всього спектру російського політикуму – від пропутінського до опозиційного. Не бракує ні Затуліна сотовариші, ні Яшина з Каспаровим і Навальним. Ну і, звісно, як же без Ксюши Собчак? Всі в зборі. Що б вони, бідні, взагалі без українського телебачення робили? Де б ще так могли ділитися своїми думками про російське сьогодення, про Путіна, про своє бачення майбутнього рідної країни? Та чи не перебір?

Українці вже оцінили публічний виступ сотень тисяч демократично налаштованих росіян, які вийшли на вулиці, аби кинути виклик путінській тиранії, ми віддали належне мужності їхньої громадянської позиції, висловили їм своє захоплення і солідарність, щиро поспівчували нищівній поразці ліберальної ідеї на виборах, провели паралелі з українською дійсністю, побачили загрозу розгортання в Україні російського сценарію у жовтні на парламентській кампанії, спрогнозували подальший розвиток міждержавних відносин.

Українські глядачі орієнтуються в російській політиці вже краще за пересічних росіян, знаючи, хто там, що, як і чому. То чи не час змінити платівку? Чи віднині ситуація в Росії завжди ставатиме однією з центральних тем кожної «Свободи слова», «РесПубліки», «Шустер-live» і «Великої політики»? Що, українці приречені цілими годинами дивитися і слухати, як там в північних сусідів складаються взаємовідносини між Кремлем та Болотною, кого з соратників обматюкав Нємцов, про що написав у своєму блозі Навальний, що сказав Прохоров і через що розплакався чи розміявся Путін тощо? Чи обговорення української теми без російської вже не проходить і є нелегітимним?

Може досить? Наступного разу згадаємо Росію, коли там Путіна скинуть, бо до того моменту все буде теж саме – переливання з пустого в порожнє, повторення пройденого матеріалу. А з російської опозиції – великий нам могорич. За безперешкодну можливість бути представленою в українському ефірі. Нехай про це пам’ятає, аби обов’язково віддячити Україні після приходу до влади.

Новини

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.