Home > Новини > Максимум анонсів в Україні

Максимум анонсів в Україні

березня 11, 2012

У наших телевізійників давно стало модою, скоріше за все звідкись перейнятою, по кільканадцять разів повторювати ті ж самі анонси сюжетів протягом однієї програми.

Спочатку нарізка анонсів йде на старті передачі. Це зрозуміло і ніяких нарікань не викликає – глядачу анонсують підготовлені редакцією сюжети, чим заохочують до подальшого перегляду.

Не гріх повторити анонси сюжетів, що залишилися, в середині передачі, нагадуючи тим самим про те, що ще не було показано. Здається, цього було б досить.

Але зараз на українському телебаченні в різного жанру передачах стало звичною практикою повторювати анонси після кожного продемонстрованого сюжету. Відтак глядач вимушений дивитися анонси ледь не через кожні 5-7 хвилин. В результаті ці сюжети набридають до нудоти та викликають оскому ще до їхнього прем’єрного показу.

Навіщо це робиться? Що за експерименти над психікою?

Можна припустити, що в такий спосіб полюють на глядачів, які перемикають канали, не знаючи на якому зупинитися. А як щодо тих, хто дивиться з самого початку?

Зокрема, в останній передачі «Максимум в Україні», у другій її половині протягом близько двадцяти хвилин я нарахував десь 6-7 повторів тих самих анонсів, після чого, не витримавши, переключив канал.

На відміну від реклами ці питання не регулюються жодним з пунктів телевізійного законодавства. Тобто все це – справа смаку і почуття міри редакції. Чому ж авторам програми невтямки, що вони явно переборщують?

Ну раз сказали, ну другий – нагадали… Але щоб кільканадцять протягом півгодини чи трохи більше… Здуріти можна. Як то кажуть, “що занадто…”.

Новини

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.