Home > Новини > Журналістська ініціатива: не називати Януковича президентом!

Журналістська ініціатива: не називати Януковича президентом!

березня 31, 2012

В рамках кампанії громадянської непокори українофобському режиму кримінальної тиранії.  За все «добре», що вже і ще буде зроблено «для людей» і України.

У такий спосіб висловлюватиметься протест проти політики русифікації і радянізації країни, насаджування  «русского мира», національного і соціального поневолення українців, утисків свободи слова і мирних зібрань громадян, нищення правосуддя, запровадження репресій проти опозиції тощо. Цей перелік можна ще довго продовжувати. Аж до державної зради, відродження в Україні сталінізму, організації новітнього гено- і лінгвоциду українців. Це буде однією з форм громадянського й журналістського спротиву режиму внутрішньої окупації.

Будьмо чесні як з самі з собою, так і зі своїми читачами або глядачами: Україна стогне від правління Януковича ледь не з моменту його приходу до влади, Схід і Захід все більше об’єднуються у своєму категоричному неприйнятті жахливих безчинств, що відбуваються в країні. Ті, які проголосували за Віктора Федорича на минулих виборах, ладні кусати собі лікті, адже теж опинилися серед жертв його соціальних ініціатив. Що не «реформа», то обов’язково йде на шкоду суспільству, а медична, так та взагалі працює «на убой» в прямому смислі слова.

Зубожіння широких народних мас, що дедалі прогресує на фоні стрімкого й невпинного збагачення олігархів, наближає пересічних українців до межі фізичного існування. Кричуща соціальна і національна несправедливість зашморгом душить Україну. Вона, нещасна, фактично вже перебуває в реанімації, тільки садизм ситуації в тім, що замість ліків їй методично у щоденному режимі продовжують вводити отруту.

То скільки триватимуть тортури і який же з огляду на це з Януковича президент? Це словосполучення само по собі звучить як абсурд і анекдот. Нонсенс. Все одно що «розумний дурень» (чи навпаки), «ніжний садист», «кілер-гуманіст» і таке інше. Той, немов очманілий, відкриває все нові кримінальні справи проти своїх опонентів, ніяк зупинитися не може – незабаром всю Україну за грати запроторить, обнісши  територію колючим дротом, і тризуб на двоглавого орла поміняє, а ми його за це “пане президенте”? Та ви що?

Замість «президента» чи «глави держави» пропоную писати чи казати просто: Янукович або Віктор Федорович. Це – м’яка форма протесту. Є й більш жорстка. Приміром: «володар Межигір’я», «малоросійський губернатор», «єнакіївський самодержець», «український туркмен-баші», «умикач України», «двічі несудимий», «проФФесор-рецидивіст», «головний урка країни», «шанувальник творчості українського поета Чехова», «передостанній (щоби не позбавляти бацьку Лукашенку титулу «останнього») диктатор Європи» і т.д. і т.п.

Новини , , , , , , , , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.