Home > Новини > Реклама… “під градусом”?

Реклама… “під градусом”?

травня 18, 2012

Це та, в якій ідеться про чудодійні таблетки від печії.

Так от, коли глава сім’ї перед виходом з дому, шукачи щось по кишенях піджака, звертається до своєї дружини, чи не забув він прихопити щось обов’язкове, без чого ніяк не обійдеться протягом дня, то складається враження про не зовсім тверезий стан чоловіка. Перед усе на це вказують його інтонація та дикція.

На “сонечко, чи не здається тобі, що я щось забув” сказане так, як в рекламі, більш підходящої реакцією турботливої дружини видаються не люб’язно запропоновані нею таблетки від печії, а котрийсь з антипохмільних засобів – теж від печії, тільки іншої.

Та й взагалі мужчина, незважаючи на свій загалом інтелігентний вигляд, здається якимсь пригальмованим. І ніби з туманом в очах… Теж характерна ознака певного стану. Ну точно вчора прийняв зайвого на груди і за ніч ще до кінця не протверезішав.

Ще одне питання, яке викликає рекламний ролик: яким чином дідусю вдалося так добре зберегтися, що він виглядає всього на декілька років старшим за ту, яка видає всім різні за своїм присмаком, але однакові за дією засоби від печії. Адже за сюжетом ролика, вона доводиться дідусю або донькою, або ж невісткою.

Невже оті самі таблетки цьому сприяли? Тоді вони не лише від печії, а ще й мають омолоджуваний ефект. Проте не всі, а тільки той їхній різновид, який споживає дідусь…

Новини ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.