Home > Новини > Рускій мір “Козирного життя” (ІСТV)

Рускій мір “Козирного життя” (ІСТV)

грудня 12, 2012

При перегляді “Козирного життя” мимоволі складається враження, що передача, як і її авторський колектив, помилилися країною. Бо що не випуск, то суцільний російський шоубіз: російські актори, російські співаки, російські режисери, російські спортсмени і т.д. і т.п.

Українські вкраплення в українській програмі, що йде на українському телеканалі для української аудиторії, виглядають виключенням, яке лише підтверджує правило.

“Козирне життя” – це така собі україномовна пропаганда “руского міра” в кіно, на естраді, у спорті тощо. Це програма-русифікатор, де все російське – на першому і вищому плані, а українське – вторинне і другорядне.

Звісно, і серед нашого шоубізового бомонду чимало зденаціоналізованої, зросійщеної погані, але хіба не логічно, щоби вона, якою б не була, користувалася б преференціями на показ і розповідь про себе на вітчизняному ж TV.

Мені, українцю, набагато цікавіше дивитися не про російське “козирне життя”, якого на нашому ТБ і так через край, а про українське, хоча б для того, аби знати наскільки весело живе доморощене гламурне бидло і чим воно, “синьожопе”, взагалі дихає…

Але замість цього на українських екранах та ж сама остогидла філіпокіркорівщина, аллапугачовщина з максимогалківщиною на пару зі стасомихайлівщиною та сергієзверєвщиною.

Новини , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.