Home > Новини > Рольові ігри на радіо “Ера-fm”: головред Віталій Дикий (“раб”) & регіоналка Ірина Бережна (“госпожа”)

Рольові ігри на радіо “Ера-fm”: головред Віталій Дикий (“раб”) & регіоналка Ірина Бережна (“госпожа”)

грудня 12, 2012

Шанувальники сексуальних рольових ігор в “раба” і “госпожу”  багато чого втратили, якщо пропустили передачу “Від першої особи”, в якій головний редактор суспільно-політичного радіо “Ера-fm” Віталій Дикий “обслуговував” депутатку ВР від Партії регіонів Ірину Бережну.

Запопадливе лакейство і улесливе розшаркування ведучого перейшло всі межі  пристойності. Слухачі стали свідками огидного дійства, дуже далекого від професійних стандартів журналістики. А от прихильники оригінального сексуального жанру, напевно, мліли б від задоволення протягом всього ефіру, з перших його хвилин і до останніх.

Бо це була класика. В розмові з вечірньою гостею головред Дикий виступив зразково-показовим “рабом”, продемонструвавши весь свій багатющий арсенал щодо вміння задовольняти “госпожу”.

Щоби так старанно «вилизувати» та ще й привселюдно, не соромлячись, в прямому ефірі  – це треба бути палким ентузіастом справи. Таке під силу далеко не кожному журналісту навіть з тих, що працюють в режимі чи то за принципом «чєго ізволітє?».

В цій передачі Віталій Дикий сповна розкрив свій талант справжнього журнализа, в чому головред радіо «Ера» може сміливо претендувати на визначення неперевершеного майстра. Єдину конкуренцію йому здатен скласти хіба що тезка Коротич з посиденьками в товаристві “двічі несудимого” президента.

Новини , , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.