Home > Новини > Москвофільство – малоросійська хвороба українських таблоїдів

Москвофільство – малоросійська хвороба українських таблоїдів

грудня 19, 2012

Клінічні прояви хронічної недуги описані на прикладі “Козирного житя” (ІСТV).

Встановлений діагноз звучить так: в українських телепрограмах, присвячених новинам шоу-бізнесу, російські “зірки” чисельно переважають і витісняють українські, при цьому в таких передачах старанно насаджується відчуття “братньо-слов’янської” єдності шоубізового простору двох країн.

Аналогічні закиди заслуговує і “Максимум в Україні” (ІСТV), де зазвичай суттєва частина передачі присвячена подіям російського шоу-бізу чи скандальним хронікам з життя російських публічних персон.

Неодмінним атрибутом “Світського життя” Каті Осадчої на “1+1″ теж є детальні репортажі з тусовок московського бомонду. Ведуча також не оминає нагоди розпитати про особисте у всіх подробицях кожну російську “зірку”, що завітала до Києва.

Завзято полює на російських зірок і “ТСН.Особливе”. Аналогічно поводяться й “Піранії” на “Новому каналі”.

Абсолютна більшість сюжетів присвячена російському шоу-бізнесу в передачах на СТБ “Неймовірна правда про зірок”, “Моя правда”.

Не бракує московських гостей і в передачі “Поза очі” на Інтері.

В той же час наочною є тенденція нехтування української чи відмови від неї українських ведучих подібних програм. Таку прикрість я констатував у блозі “Євгенії Власовій набридла українська?” (“Леді ленд”, М1). Окрім цієї передачі, згадав й інші програми Першого музичного та їхніх ведучих.

Складається таке враження, що без Філіпа Кіркорова, Алли Пугачової з її Максимом Галкіним, Сергієя Безрукова, Стаса Михайлова, Андрія Малахова, Миколи Баскова, Сергія Зверєва, Анфіси Чєхової і т.д. і т.п. українські таблоїді нелегітимні чи що?

Хіба мало наших доморощених “зірочок” (незалежно від ступеню відомості й популярності серед широких народних мас) ходять на вечірках у сукнях без трусів чи напиваються там до чортиків, скандалять, незрозуміло від кого вагітніють, матюкають один одного, розбивають дорогезні автівки або втрапляють в якісь інші халепи? Невже бракує прихованих голубих, затятих гультяїв, відчайдушних бабіїв, невиправних блондинок та екзальтованих осіб у нашому, українському шоу-бізнесі?

От про них й слід розповідати, як і годиться, зі всіма інтимними подробицями як у телевізійних, так і в Інтернет-таблоідах, якщо вони українські і розраховані на українську аудиторію.

Якщо ж таких персонажів не вистачає, то журналістам, що працюють в жанрі жовтої преси, слід докласти професійних зусиль аби віднайти їх в потрібній кількості, аби заповнити ефір, друковані чи електронні сторінки своїх видань.

Досить піарити російський шоу-біз! Будьмо патріотами: піклуймося про український! Полюймо на своїх співаків та співачок, актрис та акторів, теле- й радіоведучих, головредів і редакторів, шоу-менів, політиків, світських левиць, спортсменів та інших публічних персон.

Новини , , , , , , , , , , , , ,

  1. Vasil8900
    Грудень 31st, 2012 at 12:55 | #1

    дуже важливе зауваження щодо українського (омоскаленого) бомонду. колись на вулиці під час агітації ми поставили Таісію Повалій “Стожари” (агітація була явно не провладна) Незабаром підійшов чоловічок поцікавився “Кто здєсь старший” і запитав чи давала дозвіл Тая, щоб ми крутили публічно її пісні?..я не довго думаючи відповів: “вона на те й “народна”, щоб її чув народ!” Відповідь видалась переконливою, і запитань більше не було. Абсолютна більшість співаків, що купили собі звання, не розуміють справжнього його покликання…а використовують як моду, як хизування. Пам’ятаю, як Евгенія Власова на телебаченні напряму предявила опоненту, мовляв “кто ви такой?… я, заслуженая артістка Украіни, а Ви кто?” – да яка ти заслужена артистка УКРАЇНИ! якщо ти навіть мови тієї цураєшся?!… переконаний, що незабаром до всіх тих “носіїв культури” будуть пред’явлені жорсткі вимоги, і там стане видно, чи ти “заслужений, чи застужений” , “народний, чи антинародний”, “України, чи москаляндії, чи взагалі ПР :)

  1. No trackbacks yet.