Home > Новини > Як я на радіо «Ера-fm» Олені Бондаренко з Партії регіонів «комплімент» зробив

Як я на радіо «Ера-fm» Олені Бондаренко з Партії регіонів «комплімент» зробив

грудня 24, 2012

Гостею передачі «Від першої особи», що йшла в ефірі суспільно-політичного радіо ввечері понеділка 24 грудня, була депутат від Партії регіонів з комітету свободи слова та інформації ВР Олена Бондаренко. Я став передостаннім зі слухачів, яким пощастило додзвонитися в студію.

Зависаю на дроті, а ведуча Світлана Орловська сипле свої запитання одне за другим. Тим часом гроші на мобілці так і тануть. Та ось і до мене черга доходить. Як завжди, називаюся Олексієм Мазуром з Дніпропетровська.

Зрадівши, що нарешті дочекався, поспішив висловити щиру антипатію до Олени Бондаренко за її українофобію і зневагу до всього укранського. А також, зауваживши, що вона частенько гостює на різних ток-шоу, згадав її застиглий вираз обличчя, маску зверхності й зухвалості до опонентів – патріотів України. Поділився різкою неприязню до постійної кривої посмішки регіоналки, огидної аж до бажання поцілити в екран цеглиною.

У відповідь від депутатки почув, що не мені вирішувати, хто патріот, а хто українофоб. Також порадила стримувати свої емоції. А ще Олена Бондаренко запевнила, що легко переживе те, що вона комусь не подобається.

На цьому обмін «люб’язностями», за браком ефірного часу, завершився. Хоча переконаний, обом  ще дуже багато чого залишалося сказати один одному та почути у відповідь. До речі, останній додзвонювач з Тернополя став на мій бік, висловивши підтримку. На тому і розійшлися до наступних, якщо будуть, зустрічей в радіоефірі.

Новини , , ,

  1. Vasil8900
    Грудень 31st, 2012 at 12:27 | #1

    Орда розуміє тільки мову сили, (мову зброї). Більше всього обурює і приголомшує те, що ці істоти носять українські призвища, та й мають від роду, українську вроду. Згубою в поколіннях відгукнеться кривда краю та народу, по землі якого ходиш…і думка, що нахабність – друге щастя, не допоможе.

  1. No trackbacks yet.