Home > Новини > Заради «Справедливості» Анна Безулик зняла штани

Заради «Справедливості» Анна Безулик зняла штани

січня 26, 2013

Відома тележурналістка вела «РесПубліку» на 5-ому в брючних костюмах. У першому ж ефірі «Справедливості» на «Інтері», посилюючи ефект прем’єри, вона вийшла до студії в сукні.

Що ще впало в око – наджорстка зарегламентованість програми. Все поділено на частини з суворим обмеженням у часі. Стільки-то на виступ «дуелянтів», стільки-то на запитання, стільки-то на коментарі.

Така організація процесу  в стилі «крок вправо чи вліво – спроба до втечі, стрибок на місці – провокація»» тиснула не лише на головних діючих осіб, але й на глядачів, які переживали, чи встигне той чи інший гість програми вкластися у відведений час.

З одного боку зрозуміло бажання авторів зробити ефір динамічним і рівним для його учасників. Але з іншого – траплялися моменти, коли люди не встигали як обґрунтувати запитання, так і дати бодай коротеньку відповідь на нього. Тож виходило, що час був регламентований заради самого часу.

У телепроекта – нікчемна заставка. Таке враження, що дизайнери зробили її наспіх, абияк, щоби була.

Я дивився Безулик до Шустера, а потім перемикнув на УТ. І не пошкодував, бо там тема здалася цікавішою за пропоновані завжди академічною як в брюках, так і спідниці Анною Безулик. Та й з секундоміром як з дамокловим мечем, постійно нагадуючи правила, ніхто над душею не стояв.

Новини , , , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.