Home > Новини > 5 канал «тупо» рекламує в новинах французький лижний курорт Аворіаз

5 канал «тупо» рекламує в новинах французький лижний курорт Аворіаз

лютого 2, 2013

Цього тижня 5 канал Петра Порошенка шокував відвертою рекламою в новинах. Вже котрий день поспіль (третій або четвертий) в інформаційних випусках, які йдуть опівдні (я кажу за зафіксовані мною випадки), глядачі дивляться сюжети про французький лижний курорт Аворіаз. До того ж, ті ж самі, в яких відпочиваючі висловлюють захоплення від сервісу, а представниця туристичної фірми кличе в гості.

Давно такого не бачив. Однозначна комерційна реклама, яку крутять з випуска у випуск, з дня в день.  Що називається тупо, нахабно. Подібне зухвале неподобство природно очікував від будь-якого ахметівського, коломойського, хорошковського чи пінчуківського каналу, але тільки не від Першого інформаційного. А тут на тобі!

Зі своїми скаргами та обуренням звернувся телефоном до приймальні П’ятого. Там мене з’єднали з аналітичним відділом.

Попросив пояснити наявність комерційної джинси в новинах:

-         Чому мене, глядача, вже котрий день поспіль, і в цю хвилину зокрема (дзвонив якраз під час чергового сеансу Аворіазу в новинах – прим. авт), на 5 каналі “годують” рекламою лижного курорту у французькому Аворіазі? Навіщо мені ці лижі? В новинах я хочу дивитися новини, а не рекламу! Ви ж називаєтеся першим інформаційним, а не рекламним!

Співробітник аналітичного відділу, з яким мав розмову, сказав, що не може надати мені жодних пояснень.

-         …А потім, коли Нацрада вас схопить, кричатимете: «Ой-ой-ой!!! Ай-ай-ай!!! Утискають свободу слова!!!». То чого ж ви самі даєте привід? Де ж взірець чесного ефіру? От я не хочу звертатися до Нацради, бо там «бандюковичі», тому прагну все з’ясувати безпосередньо в 5 каналу, а то й в самого Петра Олексійовича – нафіга мені його лижі? Якщо ви боїтеся, то давайте я сам його запитаю…

-         Я не знаю телефону Петра Олексійовича, – мовив аналітик.

-         Якщо не Петро Олексійович, то давайте когось іншого, Юрія Стеця, приміром, хочу почути, що він мені скаже.

-         Вас більше ні з ким не з’єднають з цього приводу, а я йому передам ваші претензії.

-         Привіт генпродюсеру від Олексія Мазура з Дніпропетровська! До побачення.

Французький курорт Аворіаз в новинах 5 каналу – ще один прояв псоріазу українських ЗМІ, яким є прихована реклама…

Ні, ну це ж треба: з ранку до вечора тільки одну рекламу й крутять – у вигляді чи то роликів, чи то цілих явно замовних передач з безкінечними їхніми повторами, так ще й  у новини запихають! Все їм мало, ніяк нажертися не можуть? Та майте ж совість!

Чи це прямо і лише у велику кишеню Петра Олексійовича йде? Якщо так, то вона в нього воістину безмежна! Пане Порошенко, зменшіть свої апетити в ім’я Христове! Згадайте, що ви – православний віруючий. Будучи медіа-власником сприймайте «джинсу» як гріх. Бо саме так і належить її сприймати. Не будьте настільки залежним від Мамони. Та й своїх п’ятиканальців християнським чеснотам навчіть.

Новини , , , , , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.