Home > Новини > Вадим Рабинович підозрює власника ТРК “Ера”, нардепа-регіонала Андрія Деркача

Вадим Рабинович підозрює власника ТРК “Ера”, нардепа-регіонала Андрія Деркача

березня 7, 2013

Президент ФК “Арсенал”, олігарх і медіавласник, керівник “Всеукраїнського єврейського конгресу”, співголова Європейського єврейського парламенту Вадим Рабинович заявив, що вибуху біля його автівки на подвір’ї офісу в центрі Києва передував “наїзд” народного депутата від Партії регіонів і радника прем’єр-міністра Миколи Азарова Андрія Деркача, котрому, як відомо, належить ТРК “Ера”.

Зі слів Рабіновича, той наполегливо пропонував поступитися йому єврейським телеканалом Jewish News One, причому давав зрозуміти, що в разі відмови слід очікувати великих неприємностей.

Передаючи зміст розмови, Рабінович каже, що Деркач натякав, хто за ним стоїть, що рішення по JN1 вже прийнято і схвалено “нагорі”. Тому пропозиція, яку він робить, з розряду тих, від яких не можна відмовитися.

Рабинович повідав, що йому було сказано віддати канал протягом тижня, інакше будуть великі проблеми аж до силових акцій і замахів. Після бесіди бізнесмен звернувся із заявою до прокуратури.

Але ж, Рабинович, звісно, не був би Рабиновичем, якби не оминув нагоди пов’язати злочин з антисемітськими настроями, які буцімто зростають в Україні, “пристібнувши” до цього ВО “Свобода” Олега Тягнибока.

Те, що регіонал приходив до Рабиновича, аби забрати телеканал і говорив, що діє не за власної ініціативи, а виконує рішення, прийняте “нагорі” особисто я – вірю. Як і в погрози. Невже Рабинович все це вигадав отак з нічого?

А от в антисемітський слід по “єврейській лінії”, як каже Рабинович – ні. Ну якого дідька він “нацюкам” здався? Подумаєш… Тим більше після того як Тягнибок до посла Ізраїля в Україні сходив і мирно поспілкувався. Зустріч, як відомо, пройшла в дружній атмосфері. І тут на тобі.

Навпаки, на такий крок могли піти лише провокатори і вороги українсько-ізраїльських взаємин, які не мають до “Свободи” й націоналістичного руху жодного стосунку.

Не “Свободи” Тягнибока має боятися Рабинович, а Партії регіонів та її бандитської ЕРИ. Бо повернення лихих дев’яностих на вулиці, сталося саме за їхнього, бандюковичів (а не націоналістів), правління на чолі з “двічі несудими” Віктором Федоровичем Януковичем.

Р.S. Коментуючи закиди на свою адресу, Андрій Деркач назвав їх провокацією і брехнею. А ще сказав, що Рабиновичу доведеться відповідати за це в суді. При цьому зазначив, що будучи прихильником Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви, не має до єврейського телеканалу ніякого інтересу.

А в мене тоді зустрічне запитання: чим викликаний у власника “Ери” інтерес до присутності в Україні РПЦ? Навіщо нам тут, в Україні, чужеземна церква? Знову цей “рускій мір”, чорт його забирай.

Новини , , , , , , , , , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.