Home > Новини > Яніна Соколова невиправна. Її “жіноча логіка” в новинах хронічно перемагає здоровий глузд

Яніна Соколова невиправна. Її “жіноча логіка” в новинах хронічно перемагає здоровий глузд

березня 13, 2013

Протягом інформаційного випуску ведуча Яніна Соколова повідомляє десь з десяток новин. Найрізноманітніших, що відбуваються в різних кінцях світу. При цьому свою коронну фразу “змінимо тему” або “до іншої теми”, що те ж саме, каже лише один раз після другої-третьої, а то й першої новини. Невже вона хоче сказати, що в кожному випуску новин всього дві теми?

Яніна Соколова

Якщо казати “змінимо тему”, то тоді, за логікою ведучої, це слід робити ледь не після кожної новини. Але що то буде і хто таке витримає? Натомість, куди простіше взагалі не говорити “змінимо тему”. Забути про ці слова, котрі у вустах Яніни Соколової вже давно стали паразитами. Обходитися без них, як це успішно роблять колеги – Тетяна Даниленко, Катерина Кельбус, Ігор Татарчук, Артем Овдієнко.

Чому ж Яніна, маючи аж дві (!) вищі освіти, – актор театру і кіно (Київський університет театру, кіно і ТБ ім. Карпенка-Карого) та психолог (Запорізький національний університет) – ніяк не зрозуміє недоречності її “змінимо тему”? Більше того, не можуть допетрити це і в аналітичному відділі 5-го, куди я теж направив своє зауваження. Результат – нульовий.

Такий недолугий вибрик ведучої має усуватися вже після другого, максимум третього повтору. На це їй повинні вказати режисери, відповідальний за випуск, колеги по цеху. Але складається враження, що ніхто з п’ятиканальців не цікавиться власними новинами. А якщо, буває, і дивляться, то нікого нічого не турбує. Всім по цимбалах що там, хто і як.

Реакція відсутня навіть коли вказуєш їм на очевидну недолугість. Невже в них є якась своя позиція і аргументація з цього приводу? То нехай наведуть її: чому вони вважають, що фраза Соколової “змінимо тему” має право на життя, враховуючи те, що вона звучить у випуску тільки один раз, а новин, а значить і тем, значно більше ніж дві? От поясніть, в чому я не правий? І в чому логіка Соколової правильніша за мою?

Новини , , , , ,

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.