Про автора

квітня 11, 2013

Рядовий ЗМІ. Місто служби – Дніпропетровськ. На медіафронті з 1998 року, відразу після закінчення Дніпропетровського державного університету (нині має статус національного, ім. О. Гончара) й здобуття диплома спеціаліста-політолога.

Має «бойові» відзнаки:
1999 р. – запис про подяку в трудову книжку, отриману на посаді редактора новин обласного державного радіо;
2007 р. – грамота ДОО НСЖУ «За журналістську сміливість». Член Спілки з 2002 р.

За свободу слова «воював» у лавах редакцій:
Облрадіо – з 1998-го по 2000 рік; газети «Лица» – з січня 2002-го по березень 2004 р. та громадсько-політичного часопису «Батьківщина» обласного осередку однойменної партії – з весни 2005-го по березень 2006 р. та з вересня 2006-го по лютий 2009 р.

(Детальніше – тут)

Має публікації та блоги на низці сайтів суспільно-політичної спрямованості.  Веде свою діяльність в мережі виключно на громадських засадах, без будь-якого стороннього фінансування і матеріальної підтримки. Не співпрацює на комерційній основі з жодною партією чи громадською організацією, бізнес-структурою або ж політичними персонами, лідерами громадської думки тощо.

З 08.11.2011 – блогер першого українського медіа-таблоїду “Дуся“.

Персональний ресурс в інтернеті http://spetskor.dp.ua/

За психотипом – щирий українець. Палкий прихильник національної ідеї, котру краще відчуває серцем та інтуїцією, ніж формулює вголос чи письмово.

Одним з пріоритетом  професійної журналістської діяльності для автора сайту є  захист українського інформаційного простору від чужеземної, ворожої експансії.

Спочатку “МедіаВарта” з’явилася як рубрика, присвячена моніторингу всеукраїнських й регіональних (дніпропетровських) ЗМІ на персональному сайті. Потім виникла ідея відформатувати її в окремий сайт тут, на WordPress. До речі,  ось архів рубрики на “Спецкорі”.

Свою життєву, ідеологічну й громадянську позицію висловлює в гаслах:  “СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!”, “СВОБОДУ – НЕ СПИНИТИ!”, “ЗЕКА – ГЕТЬ!”.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.